Дбайливі Валентини збиратимуть подаруночки для "Затишної оселі"

14 лют. 2021
14 лют. 2021

В день Святого Валентина прийнято робити подаруночки тим, кого любиш і цінуєш. Рідним, колегам, близьким, друзям, коханим. Але є люди, котрі залишилися самі – у них не залишилося ані рідних, ані близьких, вони вже не працюють, а друзі чи кохані вже залишили цей світ.

Люди поважного віку – їх так багато у Кропивницькому та Кіровоградській області. У святкові та й у будні дні ними опікуються держава, сусіди, громадські організації. Тому, напередодні Дня Святого Валентина, кав’ярня «Ваніль», що у Кропивницькому, пропонує всім бажаючим долучитися до кола добрих та дбайливих людей.

Протягом двох тижнів - до суботи 13 лютого,- всі бажаючі можуть принести у кав’ярню «Ваніль» (вул.Пацаєва, 11б) листівочки-валентинки, а також подаруночки: солодощі, горнятка, іграшки, інші подаруночки.

«Ми очікуємо, що люди принесуть з дому листівочку та невеличкий подарунок, які ми зможемо 14 лютого передати стареньким. Плануємо відвезти зібрані подаруночки у форум «Милосердя», котрий працює у Кропивницькому, та у притулок «Затишна оселя» в Аджамці», - розповідає Володимир Кравчук, засновник кав’ярні «Ваніль». І закликає містян стати дбайливими Валентином чи Валентиною та зігріти своює добротою світ.Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: