OnlineYouth Kropyvnytskyi Smart City Day

2 лют. 2021, 09:00
2 лют. 2021, 09:00

Online Youth Kropyvnytskyi Smart City Day “ТОЧКИ ДОТИКУ” - віртуальний діалоговий майданчик, який стане простором для дружніх розмов про роль молоді та молодіжного активізму у місті та громаді, розвиток молодіжної політики та молодіжних просторів.

2 лютого зустрічаємося онлайн у прямих ефірах на сторінці Агенції сталого розвитку “Хмарочос”. Прямі включення розпочнуться з 13.00 і триватимуть до 17.15 Лінки на ефіри будуть опубліковані 1 лютого.

На гостьових майданчиках своїм досвідом молодіжних ініціатив та проєктів поділяться громадські діячі та діячки з Кропивницького, а онлайн-включення з громад Кіровоградщини та України надихнуть успішними молодіжними практиками. Зокрема дізнаємося, як створити молодіжний центр у своєму місті.

У програмі заходу - презентація конкурсу “Молодіжна столиця України” та результатів опитування молоді Кропивницької громади. Інформаційно-мотиваційний бонус - знайомство з можливостями для молоді, які відкриває Британська рада в Україні в рамках Програми “Активні громадяни”.

Організатор: ГО Агенція сталого розвитку “Хмарочос” https://www.facebook.com/skyscraper.kr

Партнери: Управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, Британська рада в Україні в рамках Програми “Активні громадяни”, ГО “Молодіжний центр Кіровоградської області”Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: