Більше двох тисяч абітурієнтів ​зареєструвалися на пробне ЗНО з Кіровоградщини

18 січ. 2021
18 січ. 2021

За даними Одеського РЦОЯО, в Кіровоградській області за перший тиждень зареєструвалися 2043 особи, оплачено – 1108 тестувань станом на 12 січня. Про це повідомляється на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, інформує медіапортал DOZOR.

Так, реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання стартувала з 5 січня. З огляду на те, що цього року терміни реєстрації на пробне скорочено до 2-х тижнів, бажаючим варто поквапитися. Наразі ОРЦОЯО акцентує на низьких темпах реєстрації у наступних територіальних одиницях.

Жителі Кіровоградської області реєструються на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням. Проте, зареєстрованою вважається лише та особа, яка після внесення реєстраційних даних здійснить відповідну оплату протягом 5-ти робочих днів. Цього року вартість тестування складає 225 грн.

Нагадуємо, пробне ЗНО відбудеться 10 квітня 2021 року. Проходження процедури є важливою складовою підготовки до участі в основній сесії ЗНО.Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: