Школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ

17 серп. 2020
17 серп. 2020

Громадська організація «Інститут соціальної політики регіону» та Спільнота «Grant Management» оголошують відбір представників органів місцевого самоврядування, працівників комунальних закладів, активістів організацій громадянського суспільства, митців, підприємців, що займаються питаннями культурних та креативних індустрій в об’єднаних територіальних громадах з усіх областей України, для участі у навчанні в рамках проєкту «Культурний трамплін: школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ», який реалізується за підтримки «Українського культурного фонду».

Учасники Школи отримають можливість:

 • дізнатися про актуальні джерела фінансування проєктів у галузі культури та креативних індустрій в громадах;
 • зрозуміти, як використовувати культурні та креативні індустрії для розвитку своєї громади;
 • навчитися розробляти та реалізовувати проєкти;
 • доопрацювати свої ідеї до рівня повноцінних проєктних заявок;
 • отримати сертифікат та «Настільну книгу культурного менеджера ОТГ».
 • До участь у Школі запрошуються команди, які складаються з 3-х представників об’єднаних територіальних громад (вже існуючих або тих, що будуть створені у 2020 році).

  Присутність в команді представників різних секторів суспільства (влада / бізнес / громадянське суспільство) не є обов’язковою, але буде додатковою перевагою при відборі. Від кожної області для участі у Школі буде відібрано по 2 команди.

  Навчання у Школі безкоштовне і проходитиме онлайн. Навчальна програма складається з двох триденних модулів (з 14.00 до 18.30), самостійної групової роботи під керівництвом ментора та двох днів краш-тестів.

  Дистанційні інтенсиви проходитимуть: 01-02 жовтня - Краш-тестдля представників громад з Кіровоградської, Тернопільської, Чернігівської та Чернівецької областей.

  Відбір учасників буде здійснюватися на конкурсній основі. Для участі у конкурсному відборі кожному із членів команди від громади необхідно до 23:59 17 серпня 2020 р. заповнити анкету-заявку на сторінці «Школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ» у мережі Facebook або за посиланням: https://forms.gle/9AQStgqkWtbAz7PXA

  Контактна особа – координатор проекту Кулініч Олег Васильович: телефон, Viber, Telegram: +38(050)301-37-81.  Коментарі

  Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
  Напишіть ваш коментар
  Коментар: