Найщиріші вітання з Днем святого Миколая!
24.12.21 10:00
![](https://d.adjamka.info/data/news/009831/images/main/in-text-267947250_1512605562448023_2652070382995646951_n.jpg)
З ініціативи сільської голови Тетяни Зайченко учням та ученицям Аджамського ліцею громада придбала новорічні подарунки - за кошти місцевого бюджета. Напередодні Дня Святого Миколая солодощі вручив дітям 1-11 класів справжній святий Миколай із своїми помічниками.
Знаєм тебе, добре знаєм,
Щедрий Святий Миколаю.
Чекає тебе зимова пора,
Жде з нетерпінням уся дітвора.
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?