Патрульна поліція - завжди поруч!
30.07.21 10:00
![](https://d.adjamka.info/data/news/009796/images/main/in-text-218964880_4513664585350947_6713875428354288655_n.jpg)
Нещодавно Аджамський дошкільний навчальний заклад
"Веселка" організував для хлопчиків та дівчаток зустріч із працівниками та працівницями патрульної поліції у Кіровоградській області. Офіцери ніколи не відмовляють у проханні приїхати та поспілкуватися із дітьми щодо різних важливих тем.
Зокрема, спілкуючись і з дітьми, і з дорослими, вони наголошують на тому, що бБачити позитивні моменти у кожній непередбачуваній ситуації — це гарна звичка сильних людей. Сприймайте кожну проблему як можливість працювати над собою. Сильні люди — законослухняні громадяни. Дотримуйтесь правил дорожнього руху і карантинних обмежень!
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?