​Жителі Кіровоградщини за місяць витратили на нові авто 4,3 млн доларів

25.06.21 10:00

У травні у Кропивницькому та Кіровоградській області придбали 145 нових автомобілів, найпопулярнішою маркою серед яких було Renault.

Понад 70% зареєстрованих в регіоні автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами, склала 38% ринку. Середня ціна кожного автомобіля, який реєстрували у травні, перевищила 29 600 доларів, а загальна сума витрат – 4,3 млн доларів.

Лідером серед брендів минулого місяця було Renault. Понад 30 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Toyota, Chery, Nissanта Volkswagen, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер RenaultDuster отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив майже 10% ринку. Також у регіоні часто реєстрували NissanQashqaiта ToyotaLandCruiserPrado.

Загалом у травні в Україні зареєстрували 8 400 нових автомобілів, на покупку яких витратили 270 млн доларів. Найпопулярнішою маркою була Toyota. Українці купили понад 1 100 таких автомобілів на суму понад 40 млн доларів. Кросовер ToyotaRAV4 став бестселером серед моделей. Найдорожчими автомобільними покупками в Україні були три Rolls-RoyceCullinan, один Rolls-RoyceGhost, два BentleyContinentalGT і один BentleyFlying Spur.

Нагадаємо, у Кропивницькому та Кіровоградській області у квітні лідером серед марок була Toyota, бестселер серед моделей – ToyotaRAV4. Тоді в регіоні придбали 175 нових автомобілів. Це на 133% більше, ніж у квітні минулого року.Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: