Ми проводжаємо до школи друзів!
11.06.21 10:00
![](https://d.adjamka.info/data/news/009767/images/main/in-text-192861047_302361034889397_6176533455295798155_n.jpg)
Наприкінці весни Аджамський дитсадок «Білочка» влаштував свято!
«Ми проводжаємо до школи друзів. Першого вересня за шкільні парти сядуть 9 наших випускників. Ми пишаємось вами!», - пише колектив садочку. І дякує начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Аджамської сільської ради Вадиму Нагорному та сільській голові Аджамської сільської ради Тетяні Зайченко за створення комфортних умов навчання і виховання та за приємні подарунки випускникам.
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?