Село Аджамка прикрасили квітами
10.06.21 09:00
![](https://d.adjamka.info/data/news/009768/images/main/in-text-194760765_302358581556309_703156145676009913_n.jpg)
Учасниці клубу «Незвичайні посиденьки» зібралися разом, щоб «незвичайно» позасідати. Вони висадили у центрі села Аджамка квіти - і відтепер різнобарвні іриси та чорнобривці прикрашають клумби у громаді. Розростуться – буде ще гарніше, і на довгі роки. «Посиденьки» запрошують: "Прикрашайте село квітами залюбки!"
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?