​З днем народження, Лікарю!

23.02.21 10:00

Сьогодні, 23 лютого, своє 80-річчя відзначає завідуючий Аджамської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Леонід Челішвілі.

Більше пів століття свого життя лікар – хірург, тепер вже ветеран праці, Леонід Григорович Челішвілі віддав служінню людям Аджамської громади. Уродженець Грузії після закінчення Дніпропетровського медичного інститутуу далекому 1967 році приїхав працювати в Аджамку. З 1967 по 2006 рік працював хірургом, а у 2006 році очолив Аджамську дільничну лікарню.

Від самого початку життя в громаді і до сьогодні Леонід Григоровичбере активну участь у житті Аджамської громади. Він має вагомий авторитет, є постійним членом виконкому громади, долучається до ініціатив і заходів. Свого часу, він був одним з тих, хто відстоював інтереси громади на районному рівні, у статусі депутата Кіровоградської районної ради.

«Найвищі людські закони записані в кожного в серці. І завжди одним із найголовніших має бути –людяність, патріотизм, вірність обраній справі, своїй країні, своїй родині, Всі ці якості має в своєму серці наш ювіляр, Він завжди підставить своє плече допомоги, розрадить і порадить, підтримає. Леонід Григорович живе справою медицини і своєї лікарні, яку очолює уже багато років. Його прикладу слідували і діти – донька і син пов’язали своє життя із медициною», - відгукується про ювіляра голова Аджамської територіальної громади Тетяна Зайченко.

Челішвілі Леонід Григорович, художник Анатолій Шаповалов с. Аджамка
Челішвілі Леонід Григорович, художник Анатолій Шаповалов с. Аджамка
В обласному художньому музеї нині знаходиться портет Леоніда Челішвілі, який написав односелець, художник Анатолій Шаповалов. Цей портрет - один тисячі вираження глибокої шани і поваги лікарю, за самовіддане служіння людям.

«Сьогодні, від імені усієї громади, я хочу побажати Леоніду Григоровичуздоров’я і наснаги, простих людських радощів. Ми, звісно, підготували для нього сюрпризи і подарунки, але наша головна настанова: «Так тримати і надалі, Ювіляре!», - підсумовувала Тетяна Зайченко.Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: