Баскетбольні змагання на Кубок Віктора Куроп`ятника

22.12.20 10:00

Другий рік поспіль в Аджамській школі відбулися баскетбольні змагання на Кубок загиблого учасника війни на сході України Віктора Куроп`ятника.

Ці спортивні змагання відбуваються
з ініціативи Олега Віталійовича Маленкова, вчителя фізкультури Аджамської школи, однокласника Віктора Куроп`ятника. У дружній зустрічі перемогу здобула команда 11 класу, пише сайт школи.

Нагадаємо, що Віктор Куроп'ятник народився 16 листопада 1973 року в селі Аджамка, тут навчався, закінчив школу №1, після чого навчався у ДОСААФ, працював мотористом бетонозмішувального обладнання та оператором-мотористом електро-пневмо насосів. Восьмого травня 2015 року Віктор Миколайович був мобілізований в українську армію. Він служив у третій роті 501-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти. Демобілізувавшись, встиг попрацювати в ТОВ "Агроліга Трейд", а з 21 жовтня 2018 року перебував на контрактній службі.

Віктор Миколайович загинув 13 грудня 2018 року в 16.15 в районі селища Гнутове Донецької області від кулі снайпера найманців РФ. Похований 17 грудня 2018 на Алеї почесних військових поховань Рівнянского кладовища Кропивницького. У нього залишилися дружина і троє дітей. Указом Президента України № 47/2019 від 28 лютого 2019 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, проявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: