Чарівниця Галина Смиченко та її твори мистецтва
Коли малій дитині потрапляє до рук той чи інший побутовий предмет – ложка, книжка, кришка від каструлі – вона починає з ним гратися. Придумувати нові іпостасі, незвичайне використання. Так часто і мистецтво постає із всім звичних речей, коли талановита людина починає незвично застосовувати вже звичні всім речі.
- Розкажіть, будь ласка, де Ви народилися, навчалися, ким і де працювали протягом життя?
- Я народилася я в Росії, закінчила там перший клас, а потім переїхала до Аджамки. Тут закінчила школу і далі навчалася у технікумі деревообробки.
- У молоді роки в Аджамському будинку піонерів я проводила майстер-класи для дітей із випалювання по дереву та ліпленню з соломи. Потім працювала на різних посадах. І з часом саме на вироби із джгута мене надихнули мої діти, бо мені дуже хотілося робити для них подарунки власноруч.
- Із джгута я роблю дуже багато виробів: оформлюю ним фото-рамки, оброблюю вази для квітів, роблю підставки під гаряче, а також красиві цукерниці, не кажучи вже про зручні органайзери для шкільних зошитів, журналів та багато іншого. На жаль, у виставках участі ніколи не брала. Натомість майже всі свої роботи я дарую рідним та близьким, але іноді можу зробити і на замовлення.
- Зараз почала опановувати техніку виробів із фоамірану. Це дуже цікаво, і мене надихає на нові ідеї. Час від час обмінюємося думками щодо ручної роботи зі знайомими майстринями, котрі, як і я, творять для душі. От на новорічні свята починаю робити верхівки та іграшки на ялинку, тож кожного сезону – щось новеньке!
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?