​У сфері ЖКГ назріває колапс, якщо Верховна Рада не ухвалить закон – Асоціація міст України

28.11.20 12:00

Системний аналіз сфери житлово-комунального господарства свідчить про наявність значної кількості проблем, які необхідно вирішувати якнайшвидше. Тільки за таких умов, надавачі житлово-комунальних послуг зможуть забезпечити стабільність надання послуг споживачам, не допустити колапсу системи в цілому - йдеться у повідомленні Кіровоградського РВ АМУ.

Аджамська громада є членом Асоціації Міст України, тому хочемо повідомити, що на розв’язання цієї проблеми спрямований законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» (№2458 від 15.11.2019), прийнятий Парламентом 20 травня 2020 року в першому читанні. Проте до другого читання “не дійшло” – тому Асоціація звернулась Листом АМУ до голів депутатських фракцій і груп, із закликом ухвалення потрібного громадам законопроєкту.

Як повідомляє офіційний сайт Асоціації міст України, законопроєкт сприятиме стабільному проходженню опалювального сезону 2020/2021 року, а також стане передумовою стабілізації сфери житлово-комунального господарства. Він пропонує розблокувати та спростити процес укладення із споживачами договорів про надання комунальних послуг, вирішити проблему обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж багатоквартирних будинків, відтермінувати накладення штрафних санкцій на підприємства тепло- та водопостачання за незабезпечення повного комерційного обліку наданих послуг тощо.

“Асоціація міст України закликає парламентарів ухвалити законопроєкт №2458 в другому читанні та в цілому. Адже неприйняття закону може призвести до зупинення надання споживачам житлово-комунальних послуг, а також до колапсу та дестабілізації сфери ЖКГ”, – йдеться в повідомленні АМУ.

В організації зазначають, що проєкт Закону отримав підтримку всіх суб’єктів сфери ЖКГ, оскільки він розроблявся за участю центральних органів виконавчої влади, профільних асоціацій надавачів послуг, експертного середовища, а також Асоціації міст України.

Джерело: Лист АМУКоментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: