Аджамська громада не буде представлена в обласній раді

13.11.20 10:00

Кіровоградська обласна територіальна виборча комісія на своєму засіданні 7-го листопада встановила результати виборів депутатів Кіровоградської обласної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі. Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ОДА Костянтин Яцук.

«Участь у виборах 25 жовтня 2020 року узяв 25 2381 виборець. За підсумками місцевих виборів до Кіровоградської обласної ради потрапляють 7 партій», - зазначив Костянтин Яцук. Він додав, що виборчий бар’єр подолали такі партії:

 • Обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 • Обласна організація політичної партії «Слуга народу»;
 • Регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;
 • Територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність»;
 • Обласна організація політичної партії «За майбутнє»;
 • Обласна організація політичної партії «Пропозиція»;
 • Територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

  Ольга Негода, вчителька української мови та літератури, зарубіжної літератури – педагогиня організаторка
  Ольга Негода, вчителька української мови та літератури, зарубіжної літератури – педагогиня організаторка
  Список новообраних депутатів дивіться ось тут
  . Аджамську громаду в обласній раді повинна була представити Ольга Негода, вчителька української мови та літератури, зарубіжної літератури – педагогиня організаторка Аджамського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, яка представлятиме у раді партію «За майбутнє!». Вона пройшла до обласної по округу №3, і за її кандидатуру віддали голоси 164 виборця. Але днями пані Ольга написала заяву і відмовилась від депутатства в обласній раді, зробивши вибір на користь депутатства в ОТГ. Увесь список депутатів Аджамської ОТГ читайте ось тут

  Таким чином Аджамська громада не буде представлена в обласній раді. Замість пані Ольги, за попередньою інформацією, до обласної ради зайде інший представник партії "За майбутнє!" - Андрій Лісота, директор комунального закладу “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді”.


 • Коментарі

  Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
  Напишіть ваш коментар
  Коментар: