Бережіть себе та рідних від коронавірусу!
11.08.20 00:00
![](https://d.adjamka.info/data/news/009554/images/main/in-text-90edab248ef7dd78.jpg)
На днях на COVID-19 захворіла мешканець села Бережинка, що неподалік Аджамки. Про це повідомляє UA Суспільне. Усього в в Україні днями були зафіксували 1489 випадків COVID-19 за добу. Втім саме Кіровоградщина другий тиждень поспіль залишається в "зеленій" карантинній зоні.
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?