Червоноярська сільська рада

Категорії: Сільська рада

вул. Мічуріна, буд. 4, село Червоний Яр, Кропивницький район, Кіровоградська область

тел.: +38-0522-317538

Робочі години:

Пн-Пт 8:00-17:00

Червоноярська сільська рада має адміністративним центром село Червоний Яр. Населення: 814 осіб. Голова/староста: Сосновський Олександр Миколайович. Село Червоний Яр розташоване за 26 км на схід від Кропивницького та за 7 км від залізничної станції Медерове. За інформацією сайту Вікіпедія, у селі є школа, будинок культури, дві бібліотеки, медпункт, кілька магазинів.

С
таном на 1886 рік у селі Аджамської волості Олександрійського повіту Херсонської губернії мешкало 1340 осіб, налічувалось 275 дворових господарств, існували православна церква та 2 лавки. Радянські часи Радянську владу в Червоному Яру встановлено в лютому 1918 року. На фронтах Другої світової війни бились 192 жителі села, 187 із них нагороджені орденами і медалями.


У селі містилась центральна садиба колгоспу ім. Мічуріна, за яким закріплено 3 402 га сільськогосподарських угідь. Господарство спеціалізувалось на виробництві зерна і продукції тваринництва. Діяла майстерня для ремонту сільськогосподарської техніки. У 1969 році господарству присвоєно звання колгоспу високої культури землеробства, в 1972 році свинофермі та вівцефермі — ферми високої культури тваринництва. За трудові успіхи 15 передовиків сільського господарства відзначено урядовими нагородами. Ордена Леніна удостоєні голова колгоспу В. В. Голованов, тракторист Г. В. Силкін, свинарка М. Я. Землянська.


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: