Аджамська школа

Категорії: Школи

вулиця Виставочна,6, село Аджамка, Кропивницький район, Кіровоградська область

тел.: +38-0522-311445, +38-0522-311446

Аджамський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - чудовий навчальний заклад, який виховав і навчив не одне покоління мешканців і мешканок громади. На сайті школи йдеться, що однією з важливих умов для освітнього процесу є безпечне фізичне середовище та комфортні умови перебування дитини в закладі. Тому територія закладу огороджена, доступу для безперешкодного для автотранспорту немає, якщо заїжджає транспорт, то лише з відома адміністрації закладу (підвіз продуктів, ремонтні бригади, шкільні автобуси).

Щодо території закладу, то вона достатньо озеленена. Клумби знаходяться в задовільному санітарному стані. Облаштований ігровий майданчик для учнів початкових класів (від Фонду Кличка). Проте на території закладу є приміщення , які не використовуються і підлягають демонтажу, з приводу чого неодноразово зверталися з клопотанням до засновника. Приміщення початкової школи ( навчальні кабінети, відпочинкові рекреації, туалетні кімнати) відокремлені від приміщень учнів старшої школи. Облаштування приміщень закладу не створює загрози травмування учнів ( підлога не слизька, меблі належним чином встановлені в кімнатах, коридори не загромаджені, перед сходами жовті сигнальні лінії. Про це йдеться у звіті керівництва школи

У школі є два автобуси, які здійснюють підвезення здобувачів освіти до місця навчання. Автобуси в задовільному стані, потребують щорічно технічного огляду, проходження технічної діагностики. Розроблено засновником паспорти автобусних маршрутів регулярних спеціальних перевезень та підписано відповідними службами.

Забезпечення обладнанням навчальних кабінетів та приміщень у 2019 – 2020 н.р. є недостатнім. Навчальні кабінети фізики, біології, географії, історії відсутні. Кабінети трудового навчання та обслуговуючої праці не обладнані, потребують осучаснення для надання на базі даних кабінетів якісних освітніх послуг. Кабінети початкових класів забезпечені вільним доступом до мережі Інтернет, проте не забезпечені SMART-обладнаннями або SMART-телевізорами, що унеможливлює наочно сприймати навчальний матеріал та успішно виконувати освітню програму. Дані проблемні питання є нереалізованими через відсутність фінансування.

Контакти: Email: adz_shkola@ukr.net
Сайт школи


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: